Laser Arena Budapest

városi Élményprogram közül
Élményprogram

Laser Arena Budapest bemutatkozása

A lézerharc az amerikai hadsereg gyakorlatozásra kifejlesztett fájdalommentes módszer, mely az 1980-as évek derekán indult világhódító útjára.

CE Plaza Hotel Siófok - Akciós családi vakáció - hétköznap és hétvégén egyaránt!
Akciós családi vakáció - hétköznap és hétvégén egyaránt!
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Laser Arena Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Először meghívottként vettem részt lézerharcon, ami annyira magával ragadott, hogy a saját születésnapomat is mindenképpen itt szerettem volna megtartani. Nagy izgalommal vártam a napot, hiszen a meghívottak között nagyon sokan még nem vettek részt ilyen játékban, és az igazat megvallva jó páran először nem is nagyon díjazták az ötletemet.