Felejthetetlen születésnap

Laser Arena BudapestLaser Arena Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2017. februárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 14.
Először meghívottként vettem részt lézerharcon, ami annyira magával ragadott, hogy a saját születésnapomat is mindenképpen itt szerettem volna megtartani. Nagy izgalommal vártam a napot, hiszen a meghívottak között nagyon sokan még nem vettek részt ilyen játékban, és az igazat megvallva jó páran először nem is nagyon díjazták az ötletemet. A családom és legjobb barátaim vettek részt az eseményen, gyerekek - felnőttek egyaránt.
A két csapat névsorát előre elküldtem e-mailben, ezért már előkészített, névre programozott felszerelésekkel vártak minket.
A pályán sötét van, UV fényekkel van csak megvilágítva, ezért kerülendőek a világos színek. Emeletes, tele van palánkokkal, búvóhelyekkel, és játék közben zene szól. Ha szeretnénk, pendrive-on vihetjük előre összeállított, kedvenc zenéinket, ezzel is fokozva a hangulatot.
2 órát játszottunk, amit 4 menetben osztottunk el, kevés pihenővel a menetek között, ezt is magunk szabályozhatjuk. Bár elfáradtunk, de visszagondolva több időre kellett volna foglalni a pályát, mert mindenki nagyon belejött a játékba, persze azok is, akik eleinte szkeptikusok voltak. A menetek végén monitoron követhető a játék állása, ki hány pontot szerez, ki kire lő a legtöbbször, stb., és ezt utólag e-mailben el is küldik, hogy aki szeretné még tanulmányozhassa.
Megemlíteném még a különböző helyiségek és mosdók tökéletes tisztaságát, és nem utolsó sorban a mosdó különleges csempézését, ami szintén tükrözi a hely modern világát.
A játékmesterek nagyon barátságosak, lendületesek, minden játéklehetőséget ismertetnek, többféle játéktípusból lehet választani.
Mindegyikünknek jó volt egy kicsit újra gyereknek lenni, játszani, feltöltődni. Az egész társaságnak fantasztikus élmény volt, mindenképpen megismételjük.
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással