35 Café - Szerviz Budapest

4,1
kávézó - kávéház, kocsma, pub, hamburgerező
35 Café - Szerviz Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

35 Café - Szerviz Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2024. április 12.a párjával járt itt
A 35 Cafe szerviz nevű kocsma korábban Dongó névre hallgatott, el nem tudom képzelni, miért kellett ehelyett egy ilyen jellegtelen nevet választani. Ez egy messze átlag feletti hely, csapolt és üveges minőségi cseh sörökkel, Barcza Bálint somlói boraival, korrekt árakkal és kedves, udvarias kiszolgálással.
35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb35 Café - Szerviz Budapest - Egyéb