A Grillcsirkés Budapest

Gábor Vendégház Eger
13.000 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül

A Grillcsirkés Budapest vélemények

Szörnyű 2021. január 10.barátokkal járt itt
Régóta vásárolok csirkét ezen a helyen. Az izvilága egyedi, utánozhatatlan, bár ez az eladótól függ. Kaptam már olyan csirkét, hogy szénné volt égve. A másik véglet, nyers. Az utóbbi időben a két eladó hölgy viselkedése kritikán aluli. A jól ismert törzsvásárlókkal kedves az idősebb Hölgy, de akit nem ismer, fogalmazzunk finoman, flegma.
2Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
Gyenge 2018. március 13.egyedül járt itt
A Blaha Lujza téren, az egykori Corvin Áruház előtt, a parkolónál évek óta működő grillcsirke és csülök árusító kioszk. Szabadtéri stand, a pultnál lehet rendelni és fizetni, gyakorlatilag elviteles hely. Bár van egy darab fémből készült bárasztal kihelyezve, de azt inkább pakolásra és támasztéknak használják a vásárlók.
4Ételek / Italok
2Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
A Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Étel/italA Grillcsirkés Budapest - Étel/italA Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Étlap/itallapA Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Külső képA Grillcsirkés Budapest - Külső kép
Még több kép (7 db) >>