Ahoj Csehó Food Budapest

4,3
étterem, kocsma, pub, hamburgerező, vendéglő
Ahoj Csehó Food Budapest

05.26-06.21.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Ahoj Csehó Food Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2019. április 17.barátokkal járt itt
Az Ahoj csehó kicsit mintha lepattant volna az utóbbi években. Továbbra is vannak jó sörök, de ezek választéka csökkent, enni pedig csak pizzát lehet. [moderálva - a szerk.]. Úgyhogy csak arról tudunk beszámolni, hogy a sörök jók, persze most is az IPA ízlett a legjobban.
Ahoj Csehó Food Budapest - Étel/italAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - Étlap/itallapAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - EgyébAhoj Csehó Food Budapest - Belső
Kiváló 2016. július 11.barátokkal járt itt
Jó nevet választott a Wesselényi utcai cseh söröző-hamburgerező. (Sőt, délben még olcsó házias menüt is kínálnak. ) Mivel sajnos vezettem, a sort, amit vettem – egy cseh, általam nem jegyzett kisüzemi barna sör volt - otthon ittam meg, de kellemesen elbeszélgettem a szakácsnővel, akinek délelőtt lévén épp nem volt dolga, vendég még nem volt az étteremben.