Jó kis söröző minőségi kisüzemi cseh sörökkel

Ahoj Csehó Food BudapestAhoj Csehó Food Budapest a térképen

Kiváló 2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 11.
Jó nevet választott a Wesselényi utcai cseh söröző-hamburgerező. (Sőt, délben még olcsó házias menüt is kínálnak.) Mivel sajnos vezettem, a sort, amit vettem – egy cseh, általam nem jegyzett kisüzemi barna sör volt - otthon ittam meg, de kellemesen elbeszélgettem a szakácsnővel, akinek délelőtt lévén épp nem volt dolga, vendég még nem volt az étteremben. Pár éve jártunk már itt, nem felejtem soha, vettünk négyen egy két decis sört 3000 forintért, a Kucour (remélem jól írtam a nevét) nevű cseh mikrosörfőzdétól, melynek egyébként más jó söreit kóstoltuk több ízben is. Finom volt, mi tagadás, de még egyre nem fizetnék be. Csapon is tartanak jó cseh söröket.
A beltér hangulatos, mi szerettük, biztos, hogy visszatérünk még egy kézműves hamburgerre melyhez a zsömlét is helyben sütik.
Ahoj Csehó Food Budapest - Étel/italAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - Étlap/itallapAhoj Csehó Food Budapest - BelsőAhoj Csehó Food Budapest - EgyébAhoj Csehó Food Budapest - Belső

Ahoj Csehó Food további értékelései

2019.04.17barátokkal
Az Ahoj csehó kicsit mintha lepattant volna az utóbbi években. Továbbra is vannak jó sörök, de ezek választéka csökkent, enni pedig csak pizzát lehet. [moderálva - a szerk.]. Úgyhogy csak arról tudunk beszámolni, hogy a sörök jók, persze most is az IPA ízlett a legjobban.
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson