Akali Söröző Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Akali Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2017. január 23.egyedül járt itt
Az Akali söröző igazi retro egység. Hosszú időn keresztül talponálló kocsma volt. Ha létezik műfaj, ami nem bírok, akkor ez az. Persze ezzel együtt be-bementünk anno az akkor még borozóként működő sörözőbe egy kisfröccsre, de azt mindig is elképzelhetetlennek tartottam, hegy egy pohár bor vagy fröccs mellé való leülés helyett támasszam a pultot.
Akali Söröző Budapest - Étel/italAkali Söröző Budapest - BelsőAkali Söröző Budapest - EgyébAkali Söröző Budapest - BelsőAkali Söröző Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 22., kollégákkal járt itt
AZ Akali Söröző a Jászai Mari tér egyik emblematikus szereplője immár évtizedek óta. Jobban belegondolva, meglehetősen furcsa, hogy egy ilyen hely a belváros ennyire frekventált pontján, a Nagykörúton még senkinek sem szúrt szemet (értem ezalatt a "tőkés" nagybefektetőket és a város arculatát folyamatosan átalakítani vágyókat is).
Akali Söröző Budapest - Külső képAkali Söröző Budapest - Külső képAkali Söröző Budapest - Étlap/itallapAkali Söröző Budapest - Külső kép