Alba Regia Vendéglő Budapest
1117 Budapest, Fehérvári út 38.

Alba Regia Vendéglő Budapest a térképen

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
A Fehérvári úti játszótéren voltunk a gyerekekkel. Igaz, a város másik végéből jöttünk el ide, de ez egy nagyon klassz, sokszínű játszótér, nemcsak bölcsiseknek való játékokkal. WC-t azonban sajnos nem alakítottak ki, így az éppen szemben, az út másik oldalán lévő Alba Regia Vendéglőbe kéredzkedtünk be a kislányommal.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2015. november 5.
Barátságos hely, bár a "barátságossága" elég személyzetfüggő. Attól függ, ki van aznap. A konyha meglepően jó, házias ízek is vannak, elég széles a választék. Az ár/érték arány is remek. Nagyon jó a csapolt sör is, külön megemlítendő a Pilsner Urquell, mely minden nap van és friss is. A napi menü választható és igazán megéri.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Egy családtagom invitált meg egy vacsorával egybekötött élménybeszámolóra. Belépve elsőre egy kicsit szocreálnak tűnő belső hamar elnyerte a tetszésemet. Az étlap söröző stílusú, de hát a hely maga is az. Nagyon jó és ízletes volt a vacsora. Csak jót mondhatok a konyháról. Ami kicsit zavaró volt, az a kiszolgáló személyzeten látható kedvtelenség.

2013. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
Maga a hely söröző-étterem, rendes kiszolgálás és általában jók az ételek. A déli menü kiváló, mindenkinek ajánlani tudom, gyakran még 14 óra tájt is lehet kapni. Voltam már itt hétvégén is, üzleti vacsorán, no az viszont kritikán aluli volt, olajos pizza, elsütött hús, persze lehet, hogy csak a szakács volt éppen rossz hangulatában...

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Jó kaja,jó hangulat és az ára sem égbekiááltó. Csak egyszer probálja ki,akkor remélhetöleg ugyanolyan véleménye lesz az étteremröl. Remek kiszolgálás van és persze gyors. Fiatalos,hangulatos hely. Jó a közlekedés,ha netán megjött a kedved az italozáshoz,és a bkv járatán mennél haza. Nagyon finom a pizza,de bármelyik ételüket megkostoltam,házias izeket éreztem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.654,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 8.562,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Alba Regia Vendéglő BudapestX