Alcatraz Music Club Budapest

2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros

Alcatraz Music Club Budapest vélemények

Átlagos 2015. június 14., kollégákkal járt itt
Az Alcatraz kb. 15 évvel ezelőtt nyílt, elsősorban hétvégi bulizóhelyként és klubként ismert. Jó pár évvel ezelőtt jártam itt egy akusztikus koncerten, de az a zenei vonal, amiben ők utaznak - főleg R'n'B, funky - abszolút nem az én világom, így most is csak egy munkahelyi összejövetel miatt jártam itt ismét.
Alcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Belső