Börtönsziget a Blahánál

Alcatraz Music Club BudapestAlcatraz Music Club Budapest a térképen

Átlagos 2015. júniusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 14.
Az Alcatraz kb. 15 évvel ezelőtt nyílt, elsősorban hétvégi bulizóhelyként és klubként ismert. Jó pár évvel ezelőtt jártam itt egy akusztikus koncerten, de az a zenei vonal, amiben ők utaznak - főleg R'n'B, funky - abszolút nem az én világom, így most is csak egy munkahelyi összejövetel miatt jártam itt ismét.
A Nyár és a Dohány utca sarkán található, a bejárattól balra saját (persze külön fizetős) őrzött parkolójuk van, ami igencsak előnyös az autóval érkezőknek, mert a környéken estefelé hosszú köröket lehet tenni az egyirányú utcákban, mire sikerülhet az autónak helyet találni.
A nyári időszakban a konyhájuk most szünetel, ezért az ételekről nem tudok beszámolni. Az italok árfekvése közepesen magas, ennek ellenére kommersz sörök vannak: csapolt Borsodi (350/600 Ft) és Staropramen (450/700 Ft). A 3 dl-s Carling Cider 700 Ft. A 3 féle akciós koktél 900 Ft (Mojito, Cuba Libre), de ezekben nagyon kevés az alkohol. A többi koktél 1100 -2000 Ft körüli áron kapható.
Igazából a hely berendezése az, ami egyedivé teszi a többi hasonló zenés klubbal összehasonlítva, ugyanis a néven túl a dizájn is a híres börtönszigetet idézi egészen a bejárattól kezdődően. Cellasor, Al Capone cellája, börtönigazgató irodája, ez utóbbi kettő kis különtermekként működnek. A belső tér elég tágas.
Nekem kissé sznob és túlárazott hely, a törzshelyem biztosan nem lesz, de egyszer érdekességképpen érdemes megnézni.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Alcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Külső képAlcatraz Music Club Budapest - Belső
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Előszezoni szuper akció
Előszezoni szuper akció