All About Street Food Budapest

2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

All About Street Food Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 28.gyerekekkel járt itt
A múzeumok majálisa alatt ebédeltünk itt. Bár felújítás zajlott, a konyha működött. Pastramikat kértünk, és mindegyik nagyon-nagyon finom volt. A Kansas City style pastramiban a konfitált fokhagyma valami fenséges, a hús szaftos és ízletes. Az adagok megfelelő méretűek voltak, nem túl nagyok, de jóllaktunk velük. Megéri az árát. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2014. december 28.barátokkal járt itt
A Kiosk felé igyekeztünk két turnétárssal, amikor az autó ablakából megláttam ezt a helyet, mondtam is nekik, hogy együnk inkább itt, ez kéznél van. A szót tett követte, leparkoltunk a Pollack Mihály mélygarázsban és elsétáltunk a helyre. Bizalomgerjesztő a beltér, megtudjuk, hogy faszénen sütik a húst.
All About Street Food Budapest - Külső képAll About Street Food Budapest - Étel/italAll About Street Food Budapest - Étel/ital