Amber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest

05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Amber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 30.egyedül járt itt
Ez a hely más, mint a többi étkezési lehetőség az Árkádban. Már kinézetre, berendezésre is elkülönül a többi étkezőhelytől, saját asztalok-székek az egységben. Most csak egy eszpresszó kávéra tértem be, de legközelebb mást is megkóstolok. Frissen készült ételek, szebbnél-szebb (és ránézésre jobbnál-jobb) sütemények várják a látogatókat.
2082
2023. január 15.egyedül járt itt
Az Árkád mélységeiben tallóztam éppen, amikor szemet szúrt ez a kék fíing, ami az evőkör szélén helyezkedik el. Éppen valami süteményre vagy/meg kávéra vadásztam, itt meg úgy tűnt, együtt lesz az! Közelebb merészkedve ez a Amber's láncolat része, minőségi termékek betörési kísérlete egy nem is annyira létező piaci résbe.
Amber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étel/italAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étel/italAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - BelsőAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étel/italAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étel/italAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étel/italAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - BelsőAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étlap/itallapAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étlap/itallapAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Étlap/itallapAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - BelsőAmber's Bakery & Cafe - Árkád Budapest - Külső kép