Reggeli délután

Amber's Reggeli & Brunch- Allee BudapestAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest a térképen

2023. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. január 15.
Úgy alakult történelmileg, hogy nem nagy különbséggel, de ellátogattam az Amber új üzleteibe, előbb az Árkádba, aztán az Allee-ba is. A dizájn ugyanaz, csak a működésben van valami ki eltérés, itt például nincs ebéd, mint az Árkádban, itt csak reggeli van. Érdeklődő képpel néztem ki a fejemből délután egy és kettő között, de a lány megnyugtatott, hogy ááá. nem érdekes, hogy az van kiírva, hogy csak 10 óra 30-ig, bármikor kérhetek, akár most is, így történt, hogy ebéd gyanánt reggelit ettem az egyik napon. Kitűnő, bőséges sonkás-sajtos-tojásos eleség volt, gusztusosan tálalva, akárminek is nevezzük. Persze, itt valami más is van, mindkét helyen csevegésre fogtuk a dolgot, szóval, más a közönség, azaz a fogadóközeg. Kőbánya, Zugló csücske egy nagy lakótelep, ez meg itt Újbuda. Itt egy kis teraszféleség van erre célra kialakítva, és úgy tűnik, tartja is a színvonalát. Facsart narancsot ittam rá, egészségünkre!
Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Külső képAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Külső képAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - EgyébAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - BelsőAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - EgyébAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/ital
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok