Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest

pékség, reggeliző
Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest
Amber's Reggeli & Brunch- Allee BudapestAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest

Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest bemutatkozása

Amber's már az Allee-ban is! Modern környezetben, minőségi reggelik, péksütemények, sütemények és kávék várják az Amber's-be térőket.

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Hotel Kapitány Sümeg

Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest vélemények

2076
2023. január 15.egyedül járt itt
Úgy alakult történelmileg, hogy nem nagy különbséggel, de ellátogattam az Amber új üzleteibe, előbb az Árkádba, aztán az Allee-ba is. A dizájn ugyanaz, csak a működésben van valami ki eltérés, itt például nincs ebéd, mint az Árkádban, itt csak reggeli van. Érdeklődő képpel néztem ki a fejemből délután egy és kettő között, de a lány megnyugtatott, hogy ááá.
Amber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Külső képAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/italAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - EgyébAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - BelsőAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étlap/itallapAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - EgyébAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Külső képAmber's Reggeli & Brunch- Allee Budapest - Étel/ital