Amuleto Ristorante Budapest

Így is ismerheted: Amulet Wine & Dine Restaurant
Ez a hely megszűnt!
4,1
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Amuleto Ristorante Budapest
Amuleto Ristorante BudapestAmuleto Ristorante Budapest
Amuleto Ristorante BudapestAmuleto Ristorante Budapest

Amuleto Ristorante Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, légkondicionált étterem Budapest I. kerületében a Gellért hegy lábánál, a Hegyalja úton. Olasz szakács által, minőségi olasz alapanyagokból készült olasz, mediterrán és helyi ételeket kínálunk. Házi készítésű tésztákkal, eredeti olasz pizzával, friss hal-, rák- és kagylóételekkel, valamint borok széles választékával várjuk Önt.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi wellness hétvége a Balatonon
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Amuleto Ristorante Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. július 21.barátokkal járt itt
Ételallergiásoknak nem ajánlanám a helyet, ahoz képest, hogy úgy hirdetik magukat az interneten, hogy gluténmentes pizzák és tészták is kaphatóak, pizza nemvolt, tészták közül is kiválasztottam a lasagnet, amire a válasz az volt a szakácstól, hogy sajnos azt sem tudja elkészíteni gluténmentesen, mert előre lefagyasztott tésztából készül.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Különböző fórumokon kutattam igazán finom olasz ízek után, így találtam az étteremre. Kevesen említették, pedig város eddigi legfinomabb ravioliját kóstolhattam meg. Kicsi, de nagyon romantikus hely, figyelmes felszolgálással. Külön öröm volt, hogy a tésztámhoz választott bor esetében javaslatot kaptam másik választására.
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Budapesten , csak par jo olasz etterem van, de ez biztosan kozottuk van! A calamari isteni volt, csak ajanlani tudom mindenkinek. Vegre van olyan felszolgalo aki ismeri a borokat! Parkolni konnyu volt, pont az etterem elott kozvetlenul meglehet allni. Probaljatok ki!
Amuleto Ristorante Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 14.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • terasz, kedvezményes VIP kártya
H-V
magyar, nemzetközi, olasz, mediterrán, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Élőzene: latino, nemzetközi slágerek, olasz
Gépzene: latino, nemzetközi slágerek, olasz
Különtermek
Külön terem - max. 30 fő