Sugar's

Sugar's adatlapja

Regisztráció2015.11.15
Utoljára itt2018.04.30

Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
Őszi pihenésünk alkalmával tértünk be az étterembe, megkóstoltuk a Márton napi menüt. Eddigi legjobb tárkonyos ragulevesemet ettem! Az étterem hangulata meghitt és a berendezése is nagyon szép. Az ételek tálalása tetszetős volt (nem csak felszórták a tányérra, hanem rendezett, díszített tálat kaptunk), az adagok számunkra megfelelőek.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Különböző fórumokon kutattam igazán finom olasz ízek után, így találtam az étteremre. Kevesen említették, pedig város eddigi legfinomabb ravioliját kóstolhattam meg. Kicsi, de nagyon romantikus hely, figyelmes felszolgálással. Külön öröm volt, hogy a tésztámhoz választott bor esetében javaslatot kaptam másik választására.
2016. március 6.barátokkal járt itt
Kisebb baráti társaságunkkal töltöttünk egy estét, amikor a Dallasban vacsoráztunk. A hangulat nagyon megnyerő, a dekoráció tetszett. A személyzetet kiemelném, mert nagyon segítőkészek voltak, mindenhez megfelelő módon álltak hozzá. Hatalmas adag ételeket hoznak ki, nekem túl sok volt, de el lehet csomagoltatni.