4,5

Nyárindító wellness pihenés
05.31-06.21.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Anna Café - Fővám tér Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 4.a párjával járt itt
Hajnalban érkeztünk a Keleti PU, majd BKVn folytatva városnéző-felfedező utunkat a Vasárcsarnoknál szálltunk le. Itt az Anna cafét választottuk párommal a reggeli kávézásra. Kényelmes ülés, bőséges kínálat, barátságos kiszolgálás és finom kávé! Ajánlom!
2016. szeptember 22., kollégákkal járt itt
A belvárosi Váci utcában voltaképpen 2 Anna Cafe található, az egyik az északi részén, majdnem a Vörösmarty téren, a másik pedig egészen délen, a Fővám térnél. Mindkettő azonos néven és dizájnnal fut, közös a tulajdonosi háttér.
Anna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső kép