Dunapart, Szabadság híd, Vásárcsarnok, Váci utca

Anna Café - Fővám tér BudapestAnna Café - Fővám tér Budapest a térképen

2016. májusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 22.
A belvárosi Váci utcában voltaképpen 2 Anna Cafe található, az egyik az északi részén, majdnem a Vörösmarty téren, a másik pedig egészen délen, a Fővám térnél. Mindkettő azonos néven és dizájnnal fut, közös a tulajdonosi háttér.
A Fővám téren külföldi ismerősökkel jártam először, majd később a kolléganőkkel is beültünk, pontosabban kiültünk, mivel a terasza elég nagy méretű, és az elhelyezkedése is kiváló. Fák és napernyők árnyékolják. Innen remek kilátás nyílik minden irányba: a Dunapartra, a Szabadság híd felé, a Nagyvásárcsarnokra, de a sétálós Váci utcára is. Bár a környék mindig nyüzsgő, forgalmas, de mégsem zajos.
Az árak igencsak magasak, amelyre még 15% kötelező szervizdíj rakódik. Ízesített kávékat ittunk (sziruppal ízesítik), marcipánosat és narancsos-fahéjasat, szervizdíj nélkül 990 Ft-ba kerültek. Egy közepes limonádé ára is ezres feletti és különlegesnek nem mondanám. Az ételek is meglehetősen drágák, ezért inkább nem itt ettünk, miközben a kínálat egyszerűbb, bisztrós jellegű. Szendvicsek (hideg és meleg), saláták szerepelnek a kínálatban, illetve nyáron fagylaltkelyhek.
Ha az áraktól függetlenítem magam, kellemes, jó hangulatú hely.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Gyenge
Anna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső képAnna Café - Fővám tér Budapest - Külső kép

Anna Café - Fővám tér további értékelései

2021.10.04a párjával
Hajnalban érkeztünk a Keleti PU, majd BKVn folytatva városnéző-felfedező utunkat a Vasárcsarnoknál szálltunk le. Itt az Anna cafét választottuk párommal a reggeli kávézásra. Kényelmes ülés, bőséges kínálat, barátságos kiszolgálás és finom kávé! Ajánlom!
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval