Anna Café - Váci utca Budapest

3,7
fagyizó, kávézó - kávéház, koktél bár, salátabár, szendvicsbár
Anna Café - Váci utca Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Anna Café - Váci utca Budapest vélemények

Átlagos 2021. december 24.barátokkal járt itt
Vásárolni indultunk, adta magát az ötlet, hogy előtte mégse egy junk food láncban igyunk kávét, hanem inkább üljünk le az Anna Kávézó kellemes teraszán a Váci utca sétálós övezetében. A pandémia miatt elég szellős most a környék, de még így is jobbára külföldiek alkotják a vendégkör törzsét.
Anna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - EgyébAnna Café - Váci utca Budapest - Külső képAnna Café - Váci utca Budapest - Külső képAnna Café - Váci utca Budapest - Külső képAnna Café - Váci utca Budapest - Étlap/itallapAnna Café - Váci utca Budapest - Külső képAnna Café - Váci utca Budapest - Külső kép
2014. március 20.barátokkal járt itt
A Vörösmarty téri adventi vásárra indultunk, de elég gyorsan végeztünk vele, ezért barátnőmmel arra gondoltunk, beülünk az Anna kávézóba. Korábban sokszor elmentem jó időben is a hely mellett, és évekkel ezelőtt a teraszon megittunk egy kávét külföldi turista ismerőseinkkel, de őszintén szólva a kávéra sem igazán emlékszem már.