Apropó - WestEnd City Center Budapest

05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Apropó - WestEnd City Center Budapest vélemények

2023. december 25.gyerekekkel járt itt
A Westend Bevásárlóközpont alsó szintjén található vendáglátó szigetnek évek óta stabil tagja az Apropó gyorsétterem. Több-kevésbé ugyanazokat az ételeket kínálják, mint a hasonló szomszédos egységek.
Apropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital
Kiváló 2023. augusztus 6.családjával járt itt
Az utóbbi időben sok étteremben/étkezdében megfordultunk. (Hála a SZÉP kártyának) Ezért is van most jó alapom az összehasonlításra. Mint már a pontozásnál is jeleztem, kiemelkedően jó mindenféle szempontból ez a hely. Kedvesek, gyorsak, türelmesek a vendégekkel. A család minden tagja elégedett volt az ízekkel, adagokkal.
Átlagos 2017. december 28.egyedül járt itt
Mivel közel lakunk a Westendhez, előfordul, hogy innen viszek haza ennivalót hétvégén a családnak, főleg, ha mindenki mást szeretne, kinek van kedve és ideje 5 féléből 1-1 adagot megfőzni? Nekem nincs. . . Végigjártam oda-vissza az aluljárószinten lévő végeláthatatlan gyorséttermes kínálatot, és próba-szerencse alapon választottam az Apropót.