Apropó - WestEnd City Center Budapest

4Kiszolgálás
4Hangulat
4,5Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Art Hotel Zalakaros
45.200 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Apropó - WestEnd City Center Budapest vélemények

Kiváló 2023. augusztus 6.családjával járt itt
Az utóbbi időben sok étteremben/étkezdében megfordultunk. (Hála a SZÉP kártyának) Ezért is van most jó alapom az összehasonlításra. Mint már a pontozásnál is jeleztem, kiemelkedően jó mindenféle szempontból ez a hely. Kedvesek, gyorsak, türelmesek a vendégekkel. A család minden tagja elégedett volt az ízekkel, adagokkal.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 262 városban járt márFelfedező - 3223 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 91513 feltöltött kép
Átlagos 2017. december 28.egyedül járt itt
Mivel közel lakunk a Westendhez, előfordul, hogy innen viszek haza ennivalót hétvégén a családnak, főleg, ha mindenki mást szeretne, kinek van kedve és ideje 5 féléből 1-1 adagot megfőzni? Nekem nincs. . . Végigjártam oda-vissza az aluljárószinten lévő végeláthatatlan gyorséttermes kínálatot, és próba-szerencse alapon választottam az Apropót.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Apropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - BelsőApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/italApropó - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>