Jobbacska török gyorsétterem

Ararat Kebab Török Étterem BudapestArarat Kebab Török Étterem Budapest a térképen

2016. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. november 1.
Az Ararat kebap a jobbacska török gyorséttermek egyike. Idén nyáron, közelebbről augusztusban néztem be ide, reggelizés céljából.
Egy kis adag zöldséges ételt 500 forintért kínáltak, kérdeztem, hogy lehet-e vegyesen kérni, nagyon kedvesen jelezték, hogy persze. Úgyhogy joghurtos spenótot és ezmét kértem, meglepetésemre a pitát adták.
Az ételek ízlettek, remek reggeli volt ez, kevés pénzért.
A beltér is rendezett, tiszta.
Lehet, hogy még betérek, mert ha a Székesfővárosban járok, gyakran visz arra az utam.
Ár / érték arány:Kiváló
Ararat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Egyéb

Ararat Kebab Török Étterem további értékelései

2019.05.18egyedül
"Tizenkettő egy tucat" török gyorsétterem a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében, a szemközti, páratlan oldalon. Hosszú nyitvatartási idő, sok vásárló, gyors ételhez jutás lehetősége a fő faktorok. Elviteles gíroszt - vagy kebabot - az ablakból, az utcáról is lehet kérni, bent önkiszolgáló...
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel