Arborétum Budapest

Arborétum Budapest
Arborétum BudapestArborétum Budapest
Arborétum BudapestArborétum Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Arborétum Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 26.egyedül járt itt
A Gozsdu Udvar egyik legszimpatikusabb helye. A bár legfőbb érdekessége, hogy a számtalan egzotikus élő növény nem csupán dekoráció, hanem meg is lehet őket itt vásárolni. Van például többféle banánfa, de kávécserje, citromfa, mimóza is előfordul a különleges zöld cserepesek között.
Arborétum Budapest - EgyébArborétum Budapest - Étlap/itallapArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - Étlap/itallapArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - Külső képArborétum Budapest - Külső képArborétum Budapest - Külső képArborétum Budapest - BelsőArborétum Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 31.barátokkal járt itt
Az Arborétum fekvése igen jó, szinte a Gozsdu udvar középén működnek. Kommersz italokat kínálnak és növényeket. Betértünk turnétársammal, mondtuk, hogy innánk hamar egy kis sört. Épp akkor cseréltek hordót, mondták, hogy várni kell, azt meg mi nem akartunk. Erre felajánlották a hordó végét, amit épp akkor csapoltak le.
Arborétum Budapest - Külső kép