Attimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest

Attimi Di Caffe - Etele Plaza BudapestAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Attimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest vélemények

Szörnyű 2023. április 1.gyerekekkel járt itt
A felszolgálók kritikán aluliak, teljesen kiábrándító amit műveltek. . . . Kisgyermekkel voltunk, flegmáztak velünk is és a gyerekkel is 4 éves. . . . A másik asztalnál összeveszett az egyik b. nkó felszolgáló egy nővel. . . üvöltöttek, de a felszolgáló a szánalmas 'igazát" próbálta védeni. . . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 11. járt itt
Hangulatos olasz kávézó az Etele Plázában. A beltér ízlésesen kialakított, kényelmes párnázott fotelekkel, és vannak olyan asztalok is, amelyek egy galériaszint alatt találhatóak. Tradicionális olasz kávét főznek, az eszpresszó 550 Ft, a cappuccino mérettől függően 790/850 Ft. Többféle ízesített lattét készítenek, pl.
Attimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - EgyébAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44154 feltöltött kép
2022. február 22.egyedül járt itt
Már kinéztem magamnak, azt hiszem, korábban is. Az eléggé kongó Etele Plázában van néhány jobbsorsa érdemes, sivár kávézó, amit azért sajnálok, mert nem ők tehetnek róla, hanem a kevés ember. Ezzel a hellyel nem is lenne más baj. A kávé ugyanis jó. A sütik ígéretesek, igaz, ma még nem kóstoltam őket. A hangulat hát. .
Attimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Étel/italAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Étel/italAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - BelsőAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Étel/italAttimi Di Caffe - Etele Plaza Budapest - Belső