Ha jól választunk, katartikus élményben is lehet részünk

Belvárosi Auguszt Cukrászda BudapestBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2019. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. május 6.
A minap a Puskin moziban kezdődő filmig az Auguszt cukrászdában ütöttük el az időt. Rendeltünk egy túrótortát (690), ami nem hatott meg, 3-4 pont körüli volt, jó átlagos szintet hozott, továbbá egy FEB7 nevűt (1050), ami viszont remek volt, eper, fehér csoki volt benne. Korrekt ötös.
A pultos kislány nem sokat értett a sütikhez, kérdeztem az egyikről, hogy az milyen, annyit mondott, hogy kávés. Próbáltam még kiszedni valami infot, nem nagyon sikerült. Egyébként is inkább udvariasnak, mint kedvesnek mondanám őket. Azt értékeltem, hogy kaptunk vizet a sütikhez kérés nélkül. Szervízdíj nincs, ez is jó pont.
A beltér továbbra is lenyűgöző, az árak viszont rendesen felmentek. A 650 forintos kávét kifejezetten túlzásnak érzékeltem. Annál is inkább, hogy nem érte el a speciality kávék színvonalát, melyek 550 forintnál nem szoktak többe kerülni.
Ez már csak jóindulattal 5 pont, hogy ne nyomjam bele őket a négy pontosok tömegébe.
Hangulat:Kiváló
Belvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - EgyébBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - MosdóBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - BelsőBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Külső képBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Külső képBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/italBelvárosi Auguszt Cukrászda Budapest - Étel/ital

Belvárosi Auguszt Cukrászda további értékelései

2023.10.19kollégákkal
Nem hagyott nyugodni, hogy évekkel ezelőtt olyan gyenge értékelést kellett adnom, pedig összességében az Auguszt család nevével fémjelzett cukrászdák a jobbak közé tartoznak a városban, és nekem is inkább pozitív tapasztalataim voltak. Szóval ideje volt visszatérni, s megnézni, mi változott itt...
2022.12.23kollégákkal
Kedves, mosolygós üdvözléssel fogadtak. Nagyon finom kávét, teát ittunk. A sütemények kitűnő minőségűek és nagyon finomak voltak! Külön köszönjük a fiatal felszolgáló tüneményes kedvességét, gondos figyelmességét! Igazi minőségi vendéglátásban volt részünk.
2022.12.17a párjával
Budapesti séta , Kossuth Lajos utca - cukrászda . ahová be kell menni.. Egy időutazás, hangulat és finom cukrászdai kínálat. A név kötelez, de nem csalódunk benne. Tízóraira kávé, süteményiek kézműves munkák a kirakatban és a valóságban.. Csoki golyó 200 ft, kávé 1000 ft amihez már hozzá...
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?