DEndre: Meggyőző, jó hely, remek sörökkel - Az Öszvér Budapest

Az Öszvér Budapest értékelése

Meggyőző, jó hely, remek sörökkel

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Örömteli a cseh sörözők fővárosi szaporodása. Az Öszvér névre hallgató igencsak hangulatos egység nem messze fekszik a Jókai utcától, melyben kis túlzással több a kocsma, mint a ház. Akad köztük néhány egész jó, például a Maci (más kérdés, hogy este a hangos zene a magamfajták számára lehetetlenné teszi a remek sörök élvezetét) és a Felni, amit szerettünk, de másodszor a kiszolgálás nagyot vétett s így már nem mentünk többet vissza.
Az Öszvér nemrég nyílt, kellemes atmoszférát nyújtó berámázott fotókkal díszítették, a sörválaszték izgalmas, és túlmutat a cseh sörökön. Ittunk három féle sört, mondanom sem kell, hogy egyik sem okozott csalódást. Kínálnak hideg és meleg sörkorcsolyákat, de mivel már ettünk aznap több helyen, kihagytuk a lehetőséget. Az ételrovatbeli értékelés az italoknak szól.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1066 Budapest
Zichy Jenő u. 38.

2019. május 2.
Hangulatos söröző, sok finom cseh sörrel. Az árak is rendben vannak. Kapható a sör mellé hermelin és zsíros kenyér is. Mivel elég népszerű hely, ezért célszerű asztalt foglalni. Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a sörválaszték nincs kiírva az asztaloknál. Tekintve, hogy a kiszolgáló az...

2018. augusztus 9.
Kellemes, hangulatos söröző, nagy italválasztékkel, kifejezetten jó árakon. A klíma nagyon sokat számított, ezután még többször fogjuk felkeresni. Csak a hely kevés, ajánlatos előre foglalni. Társaságoknak sörzsiráf, bőségtál (előre rendelve), betévedő sörivóknak zsíroskenyér, pogácsa. Remek hely!

2018. április 22.
Ez a hely szlogenje, és megfelel a valóságnak... Napjainkban ez ritkaság. Egy újabb kellemes helyet fedeztünk fel, igazán érdemes betérni ide. Hát még ha főtt étel is lenne. Persze a lényeg a sör, abból bőséges a választék. A sok jófajta csapolt cseh sör mellett üvegesek is...