Az Öszvér Budapest
1066 Budapest, Zichy Jenő u. 38.

Az Öszvér Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Az Öszvér Budapest vélemények

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Hangulatos söröző, sok finom cseh sörrel. Az árak is rendben vannak. Kapható a sör mellé hermelin és zsíros kenyér is. Mivel elég népszerű hely, ezért célszerű asztalt foglalni. Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a sörválaszték nincs kiírva az asztaloknál. Tekintve, hogy a kiszolgáló az asztalnál veszi fel a rendelést ez elég furcsa.

2018. júliusban járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Kellemes, hangulatos söröző, nagy italválasztékkel, kifejezetten jó árakon. A klíma nagyon sokat számított, ezután még többször fogjuk felkeresni. Csak a hely kevés, ajánlatos előre foglalni. Társaságoknak sörzsiráf, bőségtál (előre rendelve), betévedő sörivóknak zsíroskenyér, pogácsa. Remek hely!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a hely szlogenje, és megfelel a valóságnak. . . Napjainkban ez ritkaság. Egy újabb kellemes helyet fedeztünk fel, igazán érdemes betérni ide. Hát még ha főtt étel is lenne. Persze a lényeg a sör, abból bőséges a választék. A sok jófajta csapolt cseh sör mellett üvegesek is vannak,magyarok is. Figyelemreméltóan dús a pálinkaválasztékuk.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Hangulatos, századelős cseh világot felidéző kis ivó ez. Zene szól a háttérben, de nem zavaróan. Kapható nagyon sokféle pálinka, jópárféle sör (ezek nyilván cseh sörök) és kevés fajta bor. Az ételek választéka viszont csak a zsíroskenyér és a hermelin. A környéken ezek a hely árai igen barátinak számítanak. Mindenképpen megéri beülni ide egy sörre.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öszvér nevű remek hangulatú helyre másfél év után ismét betértem. Az igazság az, hogy vele szemben működik a Wunder sörművek, az egyik kedvenc sörözőm, ami számomra sokkal izgalmasabb, hiszen ott a magyar kézműves sörökön van a hangsúly, azon belül pedig a Lados sörfőzdének a saját söreit tartják szép számban, hiszen ez voltaképp egy Lados mintaboltszerűség.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Örömteli a cseh sörözők fővárosi szaporodása. Az Öszvér névre hallgató igencsak hangulatos egység nem messze fekszik a Jókai utcától, melyben kis túlzással több a kocsma, mint a ház. Akad köztük néhány egész jó, például a Maci (más kérdés, hogy este a hangos zene a magamfajták számára lehetetlenné teszi a remek sörök élvezetét) és a Felni, amit szerettünk, de másodszor a kiszolgálás nagyot vétett s így már nem mentünk többet vissza.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.08. - 2019.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Az Öszvér BudapestX