Az Öszvér Budapest
1066 Budapest, Zichy Jenő u. 38.

Az Öszvér Budapest a térképen

Az Öszvér Budapest vélemények

harnas1207 TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Hangulatos söröző, sok finom cseh sörrel. Az árak is rendben vannak. Kapható a sör mellé hermelin és zsíros kenyér is. Mivel elég népszerű hely, ezért célszerű asztalt foglalni. Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a sörválaszték nincs kiírva az asztaloknál. Tekintve, hogy a kiszolgáló az asztalnál veszi fel a rendelést ez elég furcsa.

2018. júliusban járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Kellemes, hangulatos söröző, nagy italválasztékkel, kifejezetten jó árakon. A klíma nagyon sokat számított, ezután még többször fogjuk felkeresni. Csak a hely kevés, ajánlatos előre foglalni. Társaságoknak sörzsiráf, bőségtál (előre rendelve), betévedő sörivóknak zsíroskenyér, pogácsa. Remek hely!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a hely szlogenje, és megfelel a valóságnak. . . Napjainkban ez ritkaság. Egy újabb kellemes helyet fedeztünk fel, igazán érdemes betérni ide. Hát még ha főtt étel is lenne. Persze a lényeg a sör, abból bőséges a választék. A sok jófajta csapolt cseh sör mellett üvegesek is vannak,magyarok is. Figyelemreméltóan dús a pálinkaválasztékuk.

Yossarian TOP étteremértékelő
2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Hangulatos, századelős cseh világot felidéző kis ivó ez. Zene szól a háttérben, de nem zavaróan. Kapható nagyon sokféle pálinka, jópárféle sör (ezek nyilván cseh sörök) és kevés fajta bor. Az ételek választéka viszont csak a zsíroskenyér és a hermelin. A környéken ezek a hely árai igen barátinak számítanak. Mindenképpen megéri beülni ide egy sörre.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öszvér nevű remek hangulatú helyre másfél év után ismét betértem. Az igazság az, hogy vele szemben működik a Wunder sörművek, az egyik kedvenc sörözőm, ami számomra sokkal izgalmasabb, hiszen ott a magyar kézműves sörökön van a hangsúly, azon belül pedig a Lados sörfőzdének a saját söreit tartják szép számban, hiszen ez voltaképp egy Lados mintaboltszerűség.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Örömteli a cseh sörözők fővárosi szaporodása. Az Öszvér névre hallgató igencsak hangulatos egység nem messze fekszik a Jókai utcától, melyben kis túlzással több a kocsma, mint a ház. Akad köztük néhány egész jó, például a Maci (más kérdés, hogy este a hangos zene a magamfajták számára lehetetlenné teszi a remek sörök élvezetét) és a Felni, amit szerettünk, de másodszor a kiszolgálás nagyot vétett s így már nem mentünk többet vissza.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2019.08.24. - 2019.09.09.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.09.01. - 2020.08.24.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.008 - 19.001,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Panni Pihenőház
2019.09.05. - 2020.08.24.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval