Aziz Gyros Marrakesh Budapest

2025.03.27-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Aziz Gyros Marrakesh Budapest vélemények

Kiváló 2022. szeptember 1.barátokkal járt itt
Barátaimmal szoktunk ide járni rendszeresen. Aziz a tulajdonos rendkívül kedves és imádnivaló ember. Mindenkivel közvetlen és baráti. A hangulat elképesztő. Kicsi de mégis adja azt a marokkói hangulatot amit kell. Az ízek pedig. . . . ilyen jó gyrost még sosem ettem. Igaz várni kell rá általában de cserébe frisset és finomat kapsz.
Szörnyű 2020. augusztus 18.egyedül járt itt
Út közben mentem be, mert szólt a család, hogy vigyek ebédet. A bementem kicsit túlzás, mert egy ablakon keresztül folyt a kiszolgálás. A kiszolgáló rendkívül unottan dolgozott, mint ha kötelező lenne, és nem ez volna a egélhetése, egy mosoly vagy jó nézés nem volt. Kérdeztem mit ajánl, közölte, hogy ott a kiírás, abból válasszak.