B. A. K. Hütte Budapest

Ez a hely megszűnt!
bár
B. A. K. Hütte Budapest

B. A. K. Hütte Budapest bemutatkozása

A helyiség hegymászó klub, de nem hegymászókat is szívesen látunk.
35 fajta sört tartunk, aminek nagy része magyar kézműves sör, a többi pedig cseh sör remek (Kozel nincs).

Hotel Residence Siófok - Pünkösd
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

B. A. K. Hütte Budapest vélemények

Átlagos 2017. június 15.családjával járt itt
Teljesen véletlen találtam rá erre a hegymászó "kocsmára". Úgy gondoltam iszunk egy sört és átböngésszük az ottani térképeket. Maga a hely kicsi és szűkös. Számomra úgy tűnt nem hegymászók, inkább baráti társaságok látogatják. Van darts és tv is. Lehet bérelni felszerelést, illetve ott helyben rengeteg könyv és térkép áll rendelkezésre.
Kiváló 2013. december 11.barátokkal járt itt
Az Alpok hüttéinek hangulatát Budapestre varázsoló söröző, melynek fő erőssége a kézműves sörök széles választéka és igen kedvező díjszabása. A Keserű Méz, a legnépszerűbb magyar kézműves sör potom 515 ft helyben fogyasztva, de sorolhatnánk a többi remeket is, nem könnyű választani. A kiszolgálás kedves, kommunikatív, közvetlen. Jó volt itt lenni, jövünk még.
B. A. K. Hütte Budapest - Étel/ital
B. A. K. Hütte Budapest a térképen
1134 BudapestRóbert Károly körút 51/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • sportközvetítés • darts, hegymászó szakkönyvek, térképek, kalauzok
H-P
Szo
V
zárva
Zene
Gépzene: alternatív, blues, punk, reggae, rhythm&blues, rock, rock&roll, ska
Cseh sörök, Litovel prémium (cseh világos és barna)