Balaton Ízlelő Budapest

Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Balaton Ízlelő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2016. február 7.egyedül járt itt
Izgalmas delikátesz üzlet és kóstolóbár a Királyi Pál utcában. Kizárólag Balaton környéki kistermelőktől, házi gazdaságokból, természetes forrásokból származó tejtermékeket, sajtokat, lekvárokat (Zsusska), befőtteket, szörpöket, húsárukat (sonka, kolbász, szalámi), fűszereket és gyógynövényeket, olajat, ecetet, mézet és természetesen borokat, pálinkát is árusítanak.
Balaton Ízlelő Budapest - Külső képBalaton Ízlelő Budapest - Étel/italBalaton Ízlelő Budapest - Külső képBalaton Ízlelő Budapest - EgyébBalaton Ízlelő Budapest - BelsőBalaton Ízlelő Budapest - BelsőBalaton Ízlelő Budapest - Étel/italBalaton Ízlelő Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 12.egyedül járt itt
Örvendetes, hogy Budapest belvárosában van egy kiváló minőségű balatoni kézműves termékekre szakosodott bolt. Lehet kapni felvágottakat, sajtot, bort, szörpöket, de még sört is, tapolcait a Staritól. A kiszolgálás kedves, kommunikatív. Kértem egy bodzaszörpöt, mivel aznap még vezetnem kellett. Adnak sonkatálat is, meg jó borokat.
Balaton Ízlelő Budapest - Egyéb