Bálna Bisztró Budapest

2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Bálna Bisztró Budapest vélemények

Szörnyű 2024. március 10.barátokkal járt itt
Barátokkal akartunk találkozni, egyikünk el is ment, hogy személyesen foglaljon asztalt. Azt nem lehet, csak online. Megtette online. A rendszer 16h-tól engedte, mi 18h-ra akartunk menni. A foglalás előtti napon odatelefonáltunk, azt mondták, semmi gond, menjünk 18h-ra. Megérkezésünkkor jött a fekete leves: 19h-tól szülinapi buli van, legkésőbb 3/4 7-kor el kell mennünk.
Kiváló 2018. szeptember 27.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt pár hete. Nagyon tetszik a fiatalos letisztult svéd design, nem rivalkodó és nem csicsás, főkéne a fa elemek dominálnak és nem veszi el a figyelmet a csodálatos panormáról, mely elénk tárul, ha kinézünk az üveg ablakokon. Párom Zöldalmás limonádét és a Quesadillat evett én Házi jegesteát és narancsos csirkés salátát.
2018. június 3., kollégákkal járt itt
A Bálnát, mint épületet lehet kedvelni vagy éppen utálkozni rajta, hogy ilyen modern megoldással elrontják-e a dunaparti összképet, minden esetre egyedi építészeti megoldás, és több hányatott év után többé-kevésbé életet lehelt az épületbe néhány vendéglátó egység, illetve télen a jégpálya, bár összességében biztosan vannak továbbra is jelentős kihasználatlan részei a nagy alapterületű, több szintes épületnek.
Bálna Bisztró Budapest - Külső képBálna Bisztró Budapest - Külső képBálna Bisztró Budapest - Étel/italBálna Bisztró Budapest - Étel/italBálna Bisztró Budapest - BelsőBálna Bisztró Budapest - Étel/italBálna Bisztró Budapest - Étlap/itallapBálna Bisztró Budapest - BelsőBálna Bisztró Budapest - Étlap/itallapBálna Bisztró Budapest - Étlap/itallapBálna Bisztró Budapest - Étlap/itallapBálna Bisztró Budapest - Étlap/itallapBálna Bisztró Budapest - Külső képBálna Bisztró Budapest - Külső képBálna Bisztró Budapest - Külső képBálna Bisztró Budapest - Külső kép