„Imádjuk a marháskodást” (idézet a tálcapapírról)

Bamba Marha Burger - Október 6. utca BudapestBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest a térképen

Kiváló 2018. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 28.
A Deák térit láttam meg először. Tetszett a neve, de különösebb figyelmet nem fordítottam rá. Nem tudtam, hogy egy hálózat része, míg el nem sétáltunk az Október 6. utcai üzlet előtt. A kirakott étlap szerint igen fantáziadús összeállításokat kínálnak, így aztán bementünk vacsorázni, négy felnőtt, két gyerek. A csapat összeállítása miatt a berendezés nagy részét kitevő, magas bárszékek nem jöhettek számításba, de sikerült néhány széket összeszednünk és helyet szorítanunk az egyetlen hosszú asztal mellett. Még egy etetőszéket is találtunk. Sokan voltak, de valahogy mégsem tűnt zsúfoltnak a hely.

A hamburgerekre nem kellett sokat várnunk, pedig elég sokfélét rendeltünk. Elvben a pulthoz kell menni az elkészült ételekért, de – talán a nagyobb mennyiség miatt – kihozták az asztalunkhoz. Én a „névadó” Bamba Burgert kértem, a parmezán chips és a grillezett shiitake gomba is vonzó újdonság volt, nem is csalódtam benne. Négyen négyfélét ettünk, és mindenki meg volt elégedve azzal, amit választott. A marhahús pogácsa jó ízű, jól sütött, szaftos, és mindegyik burgerben volt egy jó ötlet, valami apróság, amivel máshol még nem találkoztunk. Grillezett ananász, jókora adag kecskesajt, vagy valami érdekes öntet, saláta. Egymással harmonizáló, jó ízek.
Könnyű és finom volt a sült krumpli is, amit a gyerekek kedvéért rendeltünk.

Az érdekesebb hamburgerek ára 1700-2000 Ft körül van, nem olcsó, de elfogadható.
Sokféle borból kérhető fröccs, a sörök és az üdítő italok választéka is nagy, de szódát is ihatunk, vagy osztozhatunk egy nagy üveg ásványvízen.

A tisztaság kifogástalan. Egy alkalmazott folyamatosan járt körbe és törölgette az asztalokat a távozó vendégek után. Papír kéztörlő tekercsek is kellő mennyiségben rendelkezésre állnak.
Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/ital

Bamba Marha Burger - Október 6. utca további értékelései

2018.10.14barátokkal
A Bamba Marha első egységének sikerén felbuzdulva a Burger Pápa megnyitotta a továbbiakat. Az Október 6 utcai egységbe tavaly november elején jutottam el egy igen közeli jóbarátommal, akivel meg tudtuk engedni magunknak, hogy ketten együnk egy burgert. Nem pénzspórlás, hanem kapacitásspórlás...
2017.01.25kollégákkal
A Bamba Marha első, Oktogonnál lévő burgerezőjében már jártam, a közelmúltban a munkahelyünk közelében, az Október 6. utcában nyitottak egy új egységet, kollégáimmal fel is kerestük. A dizájn és a koncepció ugyanaz, rövid étlap, többféle burgerrel, amelyek magukban vagy menüben is kérhetőek....
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon