Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest

4,2
gyorsétterem, hamburgerező
Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest
Bamba Marha Burger - Október 6. utca BudapestBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest vélemények

2018. október 14.barátokkal járt itt
A Bamba Marha első egységének sikerén felbuzdulva a Burger Pápa megnyitotta a továbbiakat. Az Október 6 utcai egységbe tavaly november elején jutottam el egy igen közeli jóbarátommal, akivel meg tudtuk engedni magunknak, hogy ketten együnk egy burgert. Nem pénzspórlás, hanem kapacitásspórlás miatt, hogy másutt is tudjunk még enni.
Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. július 28.családjával járt itt
A Deák térit láttam meg először. Tetszett a neve, de különösebb figyelmet nem fordítottam rá. Nem tudtam, hogy egy hálózat része, míg el nem sétáltunk az Október 6. utcai üzlet előtt. A kirakott étlap szerint igen fantáziadús összeállításokat kínálnak, így aztán bementünk vacsorázni, négy felnőtt, két gyerek.
Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/ital
2017. január 25., kollégákkal járt itt
A Bamba Marha első, Oktogonnál lévő burgerezőjében már jártam, a közelmúltban a munkahelyünk közelében, az Október 6. utcában nyitottak egy új egységet, kollégáimmal fel is kerestük. A dizájn és a koncepció ugyanaz, rövid étlap, többféle burgerrel, amelyek magukban vagy menüben is kérhetőek.
Bamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső képBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - MosdóBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - MosdóBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Október 6. utca Budapest - Külső kép