1036 Budapest, Dereglye u. 5/b

magyar, angol
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest bemutatkozása

Várjuk kedves vendégeinket minden nap, 11:00-től este 22:30-ig.

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest képei

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma valami baleset volt a 17-es villamos vonalán, leszállítottak bennünket valahol a Császár uszodánál, aztán fusson mindenki, ahogy tud. Én meg futás közben arra is gondoltam, hogy nem is ebédeltem még ma. Na, de lássuk, hol is fogok? Olyan nagyon vonzó, biztató betérő nem akadt útközben, eljutottam a Kolosy térre, ott már jobban figyeltem, benéztem ide is, oda is.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
A családdal születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Egy különteremben foglaltunk asztalt. A terem az étterem eldugott végében volt. Utólag ezt meg tudtam érteni, én sem mutogatnám… Az étterem maga szép, de arról a helyiségről, ahol a mi asztalunk volt, nem mondható el ugyanez. A fogasok hiányosak voltak, a gipszkartonfal nem ért a mennyezetig, látszottak felette a csövek.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 28.
Gyerekekkel éhesen estünk be, unott pincérnő szolgált ki a majdnem üres hangulattalan vendéglőbe. Lehangoló üres hűtők az asztalok között, nincs csapolt sör, pedig a megállítótáblán többféle is fel volt tüntetve csalogatóan. Az egész olyan volt mintha itt maradt volna a múlt századból persze 21.-ik századi árakon.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Farkas éhesen estünk be a helyre egy komolyabb túrázás után, és egy kétszemélyes tálat kértünk, amit kb. 10 percen belül ki is hoztak. Ár/érték/minőség arányban nagyon jó volt, igaz semmi kiemelkedő, de legalább alaposan jól laktunk.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 18.
Családdal érkeztünk. Nagyon finom étkeket kaptunk tisztességes áron. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Tényleg nagy adagok kerültek a tányérra. A pincér kedvesen figyelmeztetett, hogy a gyerekek bizony nem bírnak majd az egész adaggal. Elfogadtuk a tájékoztatást, ez után kérésünkre ketté vették az adagot, és 2 külön tányéron szolgálták fel, ami valóban így is bőséges volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.12.12. - 2020.03.11.
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.02.28.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Bécsiszelet Vendéglő (Óbuda) BudapestX