Beefstro Burger Budapest

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Beefstro Burger Budapest vélemények

2019. október 4.egyedül járt itt
Modern, fiatalos, raklapokból kialakított berendezés. Meglepően kényelmes ülés esik a székeken. Kedvezményes kuponnal mentem, különleges pulled pork szendvics kovászos uborkával és káposztasalátával állt az ajánlatban. Káposztasaláta helyett egy kanálnyi tejfölös uborkát kaptam, ami mellé egy párszavas magyarázat vagy elnézést kérés illett volna.
Beefstro Burger Budapest - Külső képBeefstro Burger Budapest - BelsőBeefstro Burger Budapest - BelsőBeefstro Burger Budapest - BelsőBeefstro Burger Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. november 7.barátokkal járt itt
Minden okunk megvan a lélekkel vezetett egységeket szeretni. Ezek egyike a kapuit nemrég kitáró Beefstro. Mivel nem ez volt aznap az első hely, ahova beültünk falatozni, sőt, már egy újhullámos burgerezőn is túl voltunk (a Burger Stationt látogattuk meg az Etele téren), a sör mellé csak egy beefdogot (990) kértünk, ami sajttal töltött a nagyobbacska csevapra vagy miccsre emlékeztető hússal, majonézalapú csemeguborkás lilahagymás salátával bélelt cipócska volt.
Beefstro Burger Budapest - Külső képBeefstro Burger Budapest - Külső képBeefstro Burger Budapest - Külső képBeefstro Burger Budapest - BelsőBeefstro Burger Budapest - Étel/italBeefstro Burger Budapest - Étel/italBeefstro Burger Budapest - Étlap/itallapBeefstro Burger Budapest - Étlap/itallap