Sörbarátok az Astoriánál

Beer Brothers BudapestBeer Brothers Budapest a térképen

2019. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. október 2.
Központi elhelyezkedésű, elsősorban kiülős söröző az Astoriánál, a Magyarok Világszövetsége székháza saroképületében. A terasz az árkádok alatt került kialakításra, így eső és részben szélvédett. A belső tér a földszinten meglehetősen szűkös, bár van talán 2 asztal, viszont a szűk lépcső egy galériaszintre vezet fel, ahol további számos asztal található.
A csapon 14 féle sör, továbbá több mint 100 palackozott sör kapható. A pultos fiatalember nagyon kedves, készséges, segítőkész és tájékozott volt, kaptunk kóstolót is a sörökből.
Férjem üveges Morning Joe-t (Horizont stout), én First Blueberry Ale-t választottam, mivel a gyümölcsös, nem sör ízű söröket kedvelem a feketék mellett.
A sörök mellé kézműves burgereket steak burgonyával, barbecue fogásokat kínálnak, de ezeket csak a szomszédos asztaloknál láttuk, mi nem ettünk.
A söröket 3-4-5 decis méretben lehet kapni, a 3 decisek is 1000 Ft feletti árakon.
Főleg külföldi vendégek és fiatalabb korosztály jár ide, legalábbis szombat este ez volt a benyomásom.
Beer Brothers Budapest - Külső képBeer Brothers Budapest - Külső képBeer Brothers Budapest - Étel/italBeer Brothers Budapest - MosdóBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - Külső képBeer Brothers Budapest - Külső képBeer Brothers Budapest - Étel/italBeer Brothers Budapest - BelsőBeer Brothers Budapest - Étel/italBeer Brothers Budapest - Étlap/itallapBeer Brothers Budapest - Étel/italBeer Brothers Budapest - Belső

Beer Brothers további értékelései

2018.10.30barátokkal
A Magyarok Világszövetségének székházában a népművészeti bolt helyén idén, talán kora nyáron egy remek kézműves söröző nyílt. Van vagy 10 csapjuk, komoly a palackos választék is. A hangulat barátságos, kis teraszt is működtetnek a járdaszigeten. Nyitás óta jártam náluk vagy háromszor négyszer....
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon