Belfrit - Allee Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Belfrit - Allee Budapest vélemények

Átlagos 2023. november 6.egyedül járt itt
Követve a hagyományokat, hogy szaladás közben bemegyek, veszek egy gyufát és akkor már le is értékelem a trafikot (LOL), na, szóval ma kijöttem hátul az Allee-ból, már nem ilyen a Belfrit büféje, nem gurulós, hanem stabil szerkezet, de majd lefényképezem, de ma este volt, szóval odamentem, szélesvigyorú lány, én meg fantáziálok, hogy valami krumpli, hagyma, sonka, ilyenek, na, de nevezzem nevén, jó, étlap, belelapoz, Bacon and egg!
Belfrit - Allee Budapest - Étel/italBelfrit - Allee Budapest - Külső képBelfrit - Allee Budapest - Étel/italBelfrit - Allee Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Allee Budapest - Étel/ital
Átlagos 2022. július 6.egyedül járt itt
Ma újra találkoztam ezzel a Belfrit-vagonnal az Allee mögött, nem volt egy örömünnep. Ritkán szolgálnak ki ennyire visszataszítóan, unottam. . . ritka nyegle egy lánykát találtak munkatársnak, de nyilván nyár van, nem nagyon van miből válogatni. Amúgy szép volt a honleány, de talán ez volt minden jótulajdonsága.
2019. augusztus 1.egyedül járt itt
Nem erre gondoltam, de ez volt közelebb. Az Allee mögött, a hátsó kijáratnál állnak ilyen gasztovagonok, a Belfrittel nem rémlett, hogy már kapcsolatba kerültünk itt. Legyen. Nem hamburgerre voltam éhes, de néha elmegy az is. Csirkés legyen, menüben, krumplival. Kis várakozás után, ami olyan kötelező ácsorgás, lődörgés a vagon előtt, meg is kaptam.