Belfrit - KöKi Terminál Budapest

2025.03.27-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Belfrit - KöKi Terminál Budapest vélemények

2022. július 17.barátokkal járt itt
Vasárnap késő délután nem is olyan könnyű ételhez jutni, mint azt gondolná az ember, az üzletek mellett a legtöbb vendéglátó egység is bezár legkésőbb 18 órakor, sőt vannak, akik már korábban is. Ez nagyon meglepett, mert más plázában, ahová sűrűbben járok nem tapasztaltam még ilyen korai zárórát.
Belfrit - KöKi Terminál Budapest - EgyébBelfrit - KöKi Terminál Budapest - EgyébBelfrit - KöKi Terminál Budapest - EgyébBelfrit - KöKi Terminál Budapest - EgyébBelfrit - KöKi Terminál Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. november 17.gyerekekkel járt itt
A KÖKI Terminál éttermes részlegében többek között Belfrit is található. A belga gyorsétterem lánc több éve jelent meg Magyarországon, leginkább bevásárlóközpontokban nyitottak egységeket. A kínálat mindenütt egységes, a rendelést követően frissen sütik mirelitből a bundázott csirkét, sajtot, halat vagy grill kolbászt.