Jó
2025. januárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2025. január 6.Ajánlom a helyet másoknak is!
Tegnap benéztünk az Etele plázába, volt némi plusz időnk. Kellemes meglepetésként ért, hogy felfedeztem a Disznótorost, nem is tudtam, hogy itt is van egységük, a másik kettőben volt már szerencsém megfordulni.
A napi menüben szerepelt a pacalpörkölt, mondtam, hogy ezt biztosan nem hagyom ki, vettem egy adagot elvitelre. Hagymás tört krumpli kértem hozzá, nem igazán passzol, de kíváncsi voltam, hogy készítik.
Fizettem egy fél literes Canada Dry üdítővel együtt 3250 forintot, ami jó ár/érték arány.
A pacal élvezhető volt, 3,5 pontra teszem, az adag komoly, nekem ez az élmény megér 4 pontot.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Belvárosi Disznótoros - Etele Plaza további értékelései
2026.06.05egyedül
Átlagos
![]()
Az Etele pláza kajálós szintjén mendegélve volt valami homályos elképzelésem az ebédet illetően, azt hiszem, a Mesopotamia járt a fejemben, amikor a Belvárosi disznótorosnál leakadtam a sínről. Volt ott egy pirított májnak látszó anyag, színére, állagára olyan. Rögtön rá is kérdeztem, mert hol...
2022.02.04egyedül
Átlagos
![]()
Visszatértem ma ide, mert beígértem itt egy ebédet magamnak. Szép, látványos hely, ebből a szempontból kiemelkedik a gyorséttermek közül. Fogalmazzunk úgy, hogy vonzó. Lehet, mellényúltam, amikor kacsacombot választottam párolt káposztával, meg hagymás krumplival. Észre sem vettem, hogy eszem,...
Népszerű szállások a környéken
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül
94.200 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval