Kiváló 2026. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 22.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag után nehéz, ill. könnyű dolga van az új hozzászólónak, mert ő minden fontos szempontot sorba vesz, megtárgyal minősít. Részletesen, pontosan. Nos, én most csak címszavakban erről a jó kis helyről. A cukrászda választékában szinte mindenki találhat kedvére valót. És akármit választ nem fogja megbánni. (Az én személyes kedvencem a somlői galuska, a fonom pogácsák és - most már - a sokféle pompás fagyi. Avagy egy zamatos presso kávé, vanília fagylalttal.) A kiszolgálás több mint udvarias - barátságos! Az árak korrektek. A tisztaság, természetesen, alap.
Évekkel ezelőtt már jártam ebben a zuglói cukrászdában, amely a 10 emeletes panelházak árnyékában kapott helyet, de akkor még Bocanova volt a neve. Azóta tulajdonosváltás is történt, nemcsak névváltás, egy ideje már a Dibáczi családi vállalkozás viszi, ez indokolta az új nevet. Nagyon kedves,...
Zuglói kolléganőm mindig áradozva mesélt erről a cukrászdáról, nagyon javasolta, hogy próbáljuk ki. Kívülről nem is látszik, hogy micsoda csodák rejtőznek a pultban! Mellettük a hasonló nevű - és vélhetően egy tulajdonosi körbe tartozó - olasz étterem-pizzéria található, részben közös kiülős,...