Ikonikus csúcshely

Bock Bisztró Pest BudapestBock Bisztró Pest Budapest a térképen

Kiváló 2017. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. március 29.
Nem tudom elképzelni, mi lehet az oka, hogy Budapest egyik legnépszerűbb, minden túlzás nélkül ikonikus éttermének, ahová vacsorára foglalni sem könnyű aznapra (nekünk nem is sikerült, végül délután 5-re mentünk) nincs értékelése ezen a portálon.
Jómagam közvetlenül nyitás után voltam először, majd a kétezertízes évek elején még kétszer s most ismét.
A Bock bisztró stabil pont, amit Bíró Lajos helyenként kissé polgárpukkasztó, de rendkívül igényes ételei tesznek egyedivé és összetéveszthetetlenné.
Kipróbáltunk itt legalább 15 féle ételt, minden ütötte a mércét a bizarr fagylaltoktól (ottjártam idején: kolbász, szalonna és dohányfagylalt volt a menü) az ökörpofa retroig és a libamájsushitól a libamájas bélszíncarpaccio-ig.
A kiszolgálás hozzáértő, a beltér rendkívül dizájnos, az árak a színvonalhoz képest rendben vannak.
Kiváló a helyben sült kenyér, amihez mangalicazsírt hoznak ki.
5 pontos hely ez stabilan, több mint tíz éve.
Aki szereti a hasát és szereti a jót, azaz szeret minőségi ételeket enni jóllakásig, egyszer szánja rá azt a 8-10.000 ft-t és egyen itt egy jót jó társaságban.
Hangulat:Kiváló
Bock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Étel/ital

Bock Bisztró Pest további értékelései

2017.04.17kollégákkal
A pesti Bock Bisztró is azon jó nevű, jó hírű éttermek közé tartozott, ahová már régen el szerettünk volna jutni. A budai Kisbíró nekem jobban tetszett, elsősorban a sokkal kedvesebb kiszolgálás és a barátságosabb hangulat miatt. Az Erzsébet körúti Bock az elegáns Corinthia Hotel épületének...
2017.04.02a párjával
Csatlakozom DEndréhez, igazán meglepő, hogy csak az ő értékelését találtam a Bock Bisztróval kapcsolatban. Igazából többször voltam már itt, legutóbb 2016. novemberében, csak lusta voltam értékelést írni... Minden értékelés szubjektív, hiszen nem "gasztronómiai" szakemberek írják, hanem laikus...
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon