Bock Bisztró Pest Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bock Bisztró Pest Budapest vélemények

2017. április 17., kollégákkal járt itt
A pesti Bock Bisztró is azon jó nevű, jó hírű éttermek közé tartozott, ahová már régen el szerettünk volna jutni. A budai Kisbíró nekem jobban tetszett, elsősorban a sokkal kedvesebb kiszolgálás és a barátságosabb hangulat miatt.
Bock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étlap/itallapBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étlap/itallapBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Étlap/itallapBock Bisztró Pest Budapest - Étlap/itallapBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Külső képBock Bisztró Pest Budapest - Étel/ital
2017. április 2.a párjával járt itt
Csatlakozom DEndréhez, igazán meglepő, hogy csak az ő értékelését találtam a Bock Bisztróval kapcsolatban. Igazából többször voltam már itt, legutóbb 2016. novemberében, csak lusta voltam értékelést írni. . . Minden értékelés szubjektív, hiszen nem "gasztronómiai" szakemberek írják, hanem laikus testvérek tömkelege - köztük jómagam is.
Bock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. március 29.barátokkal járt itt
Nem tudom elképzelni, mi lehet az oka, hogy Budapest egyik legnépszerűbb, minden túlzás nélkül ikonikus éttermének, ahová vacsorára foglalni sem könnyű aznapra (nekünk nem is sikerült, végül délután 5-re mentünk) nincs értékelése ezen a portálon. Jómagam közvetlenül nyitás után voltam először, majd a kétezertízes évek elején még kétszer s most ismét.
Bock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - Étel/italBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - BelsőBock Bisztró Pest Budapest - Étel/ital