Rakott kelbimbó, jobb híján

Bödön Kifőzde BudapestBödön Kifőzde Budapest a térképen

Átlagos 2022. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2022. április 9.
Jártam már itt korábban, nem ide indultam, de végül itt kötöttem ki. A Fővám téri csarnok közelében, kicsit a Kálvin felé lesétálva találjuk.
A klasszikus ebédidőn már túlestünk, így nem volt tömeg, csak néhány kósza, hozzám hasonló 1-2 vendég tért be, akiknek nem volt idejük időben ebédelni, és most megörültek, hogy találtak valamit, ami nyitva van, gyorsan lehet ételt kapni, hiszen önkiszolgáló kifőzdéről van szó, és nem túl drága.
Lehet előre rendelni menüt, sokan elvitelre kérik az ételt, én helyben ettem.
Egy rakott kelbimbót kértem, tejföllel. 1390 Ft volt az adag, ami elég kiadós, nagy méretű volt.
Ízre viszont amolyan menzás, átlagos, nem is ettem meg az egészet. Egy kicsit túlkészült, a fűszerezése gyenge volt.
A hely előnye valószínű a viszonylag kedvező árak, illetve a gyorsaság lehet.
Mindig lehet kapni palacsintát darabra 180-270 Ft közötti áron, a tölteléktől függően. Ez sem rossz gondolat, hiszen 1-2 palacsintáért nem biztos, hogy nekikezd otthon az ember a sütésnek, utána meg a mosogatásnak.
A kínálat alapvetően magyaros, jól ismert ételek: pörkölt, tokány, valami tésztaétel, sztrapacska, volt egy rántott halszelet is (mirelit), minden előre elkészítve, szóval érdemes olyat választani, ami még megmikrózva is vállalható.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Bödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Külső képBödön Kifőzde Budapest - BelsőBödön Kifőzde Budapest - BelsőBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Külső képBödön Kifőzde Budapest - Külső kép

Bödön Kifőzde további értékelései

2018.09.13barátokkal
Nagyon tetszik a napi menü, rendszerint találok fogamra valót, sokszor többet is, hogy ne tudjak választani! :D A palacsintájukat is imádom, nekem vadasimádónak a vadasuk nagyon bejött! :) Egyetlen egy apró pici problémám, hogy az ott elfogyasztott ebéd után mindig erős ételszagom van...de ez...
2018.06.29a párjával
Jó minőség, gyors, udvarias kiszolgálás. A személyzet figyelmes és hozzáértő. Az étlap változatos.
2018.01.01kollégákkal
A Fővám tér és a Kálvin tér között nagyjából félúton található, egyszerű magyaros és erdélyi ételeket kínáló kisvendéglő. Pici a hely, önkiszolgáló, a pultból kell rendelni és fizetni, és a fal menti könyöklőknél lehet helyben enni, bár sokan inkább elvitelre vásárolnak. Az árak kifejezetten...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös