Bödön Kifőzde Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bödön Kifőzde Budapest vélemények

Átlagos 2022. április 9., kollégákkal járt itt
Jártam már itt korábban, nem ide indultam, de végül itt kötöttem ki. A Fővám téri csarnok közelében, kicsit a Kálvin felé lesétálva találjuk. A klasszikus ebédidőn már túlestünk, így nem volt tömeg, csak néhány kósza, hozzám hasonló 1-2 vendég tért be, akiknek nem volt idejük időben ebédelni, és most megörültek, hogy találtak valamit, ami nyitva van, gyorsan lehet ételt kapni, hiszen önkiszolgáló kifőzdéről van szó, és nem túl drága.
Bödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - EgyébBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Étlap/itallapBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - Étel/italBödön Kifőzde Budapest - BelsőBödön Kifőzde Budapest - BelsőBödön Kifőzde Budapest - Külső képBödön Kifőzde Budapest - Külső képBödön Kifőzde Budapest - Külső kép
2018. szeptember 13.barátokkal járt itt
Nagyon tetszik a napi menü, rendszerint találok fogamra valót, sokszor többet is, hogy ne tudjak választani! :D A palacsintájukat is imádom, nekem vadasimádónak a vadasuk nagyon bejött! :)
Egyetlen egy apró pici problémám, hogy az ott elfogyasztott ebéd után mindig erős ételszagom van. . . de ez érthető, mert ott, helyben, frissen készülnek az ételek.
Kiváló 2018. június 29.a párjával járt itt
Jó minőség, gyors, udvarias kiszolgálás. A személyzet figyelmes és hozzáértő. Az étlap változatos.
2018. január 1., kollégákkal járt itt
A Fővám tér és a Kálvin tér között nagyjából félúton található, egyszerű magyaros és erdélyi ételeket kínáló kisvendéglő. Pici a hely, önkiszolgáló, a pultból kell rendelni és fizetni, és a fal menti könyöklőknél lehet helyben enni, bár sokan inkább elvitelre vásárolnak.