Bombay Curry Bar - Andrássy út Budapest

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Bombay Curry Bar - Andrássy út Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Szűkített családunk (4-1fő) járt itt, ebédidőben. Kellemes, nem túl eredeti, az ételek viszont nagyon finomak. Ha nem zavar, hogy az innivalóért egy vagyont fizetsz, és az ételek is kissé túlárazottak, akkor jöhetsz. Udvariasan elmesélik, melyik étel micsoda, kihozzák (csak az elején önkiszolgáló), gyerekjátszó is van.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2014. szeptember 10.egyedül járt itt
Korábban néhány házzal lejjebb Bobmay Express néven működtetett a tulajdonos indiai házaspár egy másik gyors-éttermet,ahol jó párszor én is megfordultam (bár közel sem a legjobb indiai étterem volt Budapesten), majd valami miatt a közelmúltban kissé stílust váltva Bombay Curry Bar néven nyitották meg ezt az indiai éttermet, sőt, azóta már a Corvin sétányon is van egy újabb egységük, bár azt még nem teszteltem.
Bombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - Étlap/itallapBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - MosdóBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - Étel/italBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - Étlap/itallapBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - BelsőBombay Curry Bar - Andrássy út Budapest - Étlap/itallap