Boróka Fagyizó - Thököly út Budapest

Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Boróka Fagyizó - Thököly út Budapest vélemények

Kiváló 2023. június 4.a párjával járt itt
Budapest, első számú fagyizója véleményem szerint. Az ízek gyümülcsös és csokoládés fagyikban is az eredeti ízt adják vissza. A kiszolgálás gyors, és udvarias, Az ár-érték arány nagyon jó 10 pontos. A választék az elképzelhető legjobb. Lehet tölcsérben, pohárban és hőálló dobozban is elvinni sok gombócót.
Gyenge 2021. augusztus 11.a párjával járt itt
Alap fagyik még elfogadhatók pl. csoki de a gyümölcsösek pl. szeder,körte túl édesek. Szeder szinte kifordult a számból. Kiszolgálás rendben volt,az ár is és a mennyiség még túl nagy is,de nem minőségi. Sokaknak fontos a nagy adag,folyamatosan jönnek. Gondoltam milyen finom lesz,de csalódtam. Nem ajánlom senkinek. Bolti jégkrémek nem ilyen édesek,maradok azoknál.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 27.egyedül járt itt
Itt a tavasz, indul a fagyi szezon. Hol lehetne ezt jobb helyen kezdeni, mint a Boróka fagyizóban. A választék bőven elegendő ahhoz, hogy ne lehessen végigenni, így aztán lesz miért visszajönni. Az adagok nagyvonalú bőkezűséggel mérik. Ezt talán az egyetlen „hiba”, hiszen így azt sem tudom végigkóstolni, amiket kinéztem magamnak.
Boróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Külső képBoróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Étel/italBoróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 25.a párjával járt itt
Kedves kis fagyizó a Stefánia út közelében. A fagyit az utcáról kell kérni, beülni nem lehet. Van a fagyizó előtt egy pad, de a fagyit úgyis sétálgatás szokás megenni. A gombócok hatalmasak, ehhez képest az áruk egyáltalán nem magas! Az ár/érték arány emiatt a csúcson.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. május 13.gyerekekkel járt itt
A kézműves fagylalt napját csupán néhány évvel ezelőtt találták ki, de szemmel láthatóan egyre népszerűbb eseménnyé nőtte ki magát országszerte. A közeli Dürer kertben jártunk a képregény börzén, innen jöttünk át a Boróka fagyizóba egyik barátunk javaslatára. A fagylaltozó közvetlenül a Stefánia Pizzéria mellett található.
Boróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Étel/italBoróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Külső képBoróka Fagyizó - Thököly út Budapest - Étel/ital