Börze Étterem Budapest

étterem, kávézó - kávéház
Börze Étterem Budapest
Börze Étterem BudapestBörze Étterem Budapest
Börze Étterem BudapestBörze Étterem Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Börze Étterem Budapest vélemények

2018. december 13.a párjával járt itt
Barátommal a karácsonyi forgatag előtt tértünk be az étterembe. Előzetesen az interneten esett rá a választásom, nem csalódtam. Az ételek kellő mennyiségűek, ízlésesen vannak tálalva és finomak. Az árak pesti viszonylatban elfogadhatóak. A hely hangulatos, a zene kellemes, élőzene is volt.
Kiváló 2017. december 26.egyedül járt itt
A Börzébe úgy jutottam el, hogy egy közös barátunk hívta fel a figyelmem, hogy Forster Zoltán főz itt, akinek konyháján ettem már a Jankovich kúriában. Nagyon jó élmény volt. Ezúttal sem csalódtam. Ettem egy vargányakrémlevest és somlóit, katartikusan finom volt mindkettő. Az árak nem alacsonyak de a földön járnak.
Börze Étterem Budapest - Étlap/itallapBörze Étterem Budapest - Étlap/itallapBörze Étterem Budapest - Étlap/itallapBörze Étterem Budapest - Étel/italBörze Étterem Budapest - Étel/italBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - Étel/italBörze Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 4., kollégákkal járt itt
Eredetileg az egykori TV-székházépülete volt a Tőzsdepalota, amely továbbra is beruházóra és jövőbeli funkciójára vár, viszont tőle pár méterre megnyitott a Börze Kávéház és Étterem, a Szabadság tér és a Nádor utca sarkán. Az egyik oldalról egy kis tér van előttük, de a Duna-part is közel esik.
Börze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - MosdóBörze Étterem Budapest - MosdóBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - Étel/italBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - Étel/italBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - BelsőBörze Étterem Budapest - Külső képBörze Étterem Budapest - Külső kép