Boutiq'bar Budapest

koktél bár, kocsma, pub, söröző, bár
Boutiq'bar Budapest
Boutiq'bar BudapestBoutiq'bar Budapest
Boutiq'bar BudapestBoutiq'bar Budapest

Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Boutiq'bar Budapest vélemények

Kiváló 2016. július 25.barátokkal járt itt
Egy jóbarátommal mentünk oda kipróbálni a helyet. Érdemes asztalt foglalni, mert tele szokott lenni. A hangulata kiváló ivós-beszélgetős a félhomályban. Azonnal az ajtóban már várnak és a helyedre kísérnek. Adnak egy pohár vizet is az italod mellé. Két féle koktélt is ittunk, mindkettő nagyon mutatós volt és finom is.
Boutiq'bar Budapest - Étel/italBoutiq'bar Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. december 12.barátokkal járt itt
A Boutiq bár meglátogatását már jó ideje tervezem. Több ízben is úgy álltam neki, hogy végigmegyünk a Paulay Ede utcán, aztán majd beleakadunk. Nem jött össze. Megtévesztő ugyanis a hely portálja, olyan, mintha a szomszédos étteremhez tartozna. Amikor pontos házszám tudatában mentünk oda, még nem volt nyitva. (16 órakor nyitnak.
Boutiq'bar Budapest - Étlap/itallapBoutiq'bar Budapest - BelsőBoutiq'bar Budapest - Étel/ital