Karfi étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Karfi értékeléseit!

Olvasd el Karfi étterem értékeléseit!

A legjobb koktélok a városban! -

Filter Pécs

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Baráti társasággal jártam itt. Nagyonszerű belső design-nal rendelkezik és a kiszolgálás is ötcsillagos. Látszik a pultos szakértelme és nagyon kedves, figyelmes. Az árak nem kifejezetten magasak. Pici hely, de annál nagyobb gyöngyszem ez a hely! Két koktélt is próbáltam és mindekettőtől eldobtam az agyam, annyira finom volt!
Igazi autentikus étterem! -

Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Párommal rendszeresen járunk ebbe az étterembe és nem hiába! Az ételek nagyon jó árban vannak. A pho leves fantasztikus! A város egyik legjobbja! A rákfarok előételnek elengedhetetlen! Nagy adagok vannak főételek terén is, de eddig nem ájultam el tőlük! Egyszerű ízekkel dolgoznak, de rengeteg ételből lehet választani legalább!
lassú és felejthető -

Kopár Csárda Pilisvörösvár

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Párommal voltam egy napsütötte őszi hétvégén. 10-15 perc várakozás után szóltam a pincérnek, hogy legalább egy étlapot hozhatna, hogy ebédelhessünk. Rá nemsokára sikerült felvennie a megrendelésünket. Ezután 40 perc várakozás következett úgy, hogy a helyen alig voltak. Mi lett volna ha fullon van? A leves türhető volt, de ami utána következett. . .
Világbajnok RAMEN -

Flour Style Wok Bar Budapest

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A kedvesemmel látogattunk el erre a helyre, hogy megkóstolhassuk a RAMEN-t. Személy szerint én már több helyen is ettem ilyen ételt, de ez volt magasan a legjobb! Autentikus ételek, autentikus személyzet, modern berendezés. Máskor is menni fogunk és mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja! A wokos tésztákat nem kóstoltuk, de mellettünk többen ettek ilyent.
Ilyen a vendéglátás! -

Boutiq'bar Budapest

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Egy jóbarátommal mentünk oda kipróbálni a helyet. Érdemes asztalt foglalni, mert tele szokott lenni. A hangulata kiváló ivós-beszélgetős a félhomályban. Azonnal az ajtóban már várnak és a helyedre kísérnek. Adnak egy pohár vizet is az italod mellé. Két féle koktélt is ittunk, mindkettő nagyon mutatós volt és finom is.
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családommal voltam itt. Nagy szép kerthelysége van. Teljesen családi vállalkozás. Apa és fia felszolgál. Anya hátul főz. Fantasztikusan jó kaják vannak. Nincsenek extravagáns ételek, viszont minden friss és nagy adagokat adnak. Érdemes helyet foglalni, mert néha tele van. Kacsát ettem ami konkrétan egy fél kacsát jelent.
EZ vendéglátás! -

Ottó Pince Villány

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
13 fős baráti társasággal érkeztünk borkóstolós vacsorára. A vasútállomástól nincs annyira messze, mint a borút. Megérkezésünkkor házi tepertőkrém várt, lila hagymával és friss kenyérrel. Bőségesen volt. A törköly pálinkák már ki voltak készítve. (egész este korlátlan pálinka fogyasztás volt ebből) Összesen 10 féle bort kóstoltunk. Megoszlott a vélemény.
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Ez a szuper kézműves sörökkel teli hely, nemcsak a minőségi italokban gazdag, hanem gasztronómiailag is. Az étel választék nem sok, viszont annál jobb. A legdrágább étel 1700 Ft (Balkán Burger) amit csak igazán nagyétkű férfi társaimnak ajánlom, mert akkora. Óriási és finom hamburgerhús, zöldségek, ajvár és helyben sült buci. Igazi bisztrós hangulata van.
Kalózok barlangja -

Tortuga Étterem Budapest

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal és unokahúgommal+barátjával voltunk egyik este. Ropogós csülköt ettünk. Az alap csülök, fokhagymás házi chipsszel kínálják, de a klasszikus párolt káposztás-törtkrumplis verziós is volt. Rettentő finom volt és óriási! Hangulatában nagyon ott van! Amíg ott voltunk kb 8 db szülinapi tortát vittek ki. Ez egy kicsit zavaró volt.
2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 22.
Családommal járta itt a nyáron. Volt ami nem tettszett a társaságból, de csak a saját véleményemet osztom meg. Nagyszerű leveseket hoztak ki. Jó nagy adagok és fantasztikus ízűek voltak. Másodikra különböző dolgokat kértünk és nekem mindegyik nagyon tetszett. Hogy mennyi autentikus az étterem, nem tudom megmondani, mivel nem jártam thaiföldön.