Bridges Food Bar Budapest

Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Bridges Food Bar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 24.egyedül járt itt
A Bridgest Food Bart már nézegetem egy ideje, eddig nem úgy jött ki a lépés, hogy itt egyek, kellett hozzá még egy impulzus. Azt pedig megkaptam a Magyar Konyha TOP 10 kiadványából. Már nem tudom, melyik toplistára kerültek fel, de az egyikre biztos, így aztán egyenes volt az út a célpontlistám élvonalába.
Bridges Food Bar Budapest - EgyébBridges Food Bar Budapest - Étel/italBridges Food Bar Budapest - Étel/italBridges Food Bar Budapest - BelsőBridges Food Bar Budapest - BelsőBridges Food Bar Budapest - EgyébBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - EgyébBridges Food Bar Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. január 22.egyedül járt itt
A Corvin-negyed közelében, a közelmúltban nyílt ételbár, amelyről már több gasztro-weboldalon is olvastam méltató, dicsérő szavakat. Egy igazán modern hangulatú, letisztult, kissé minimalista hangulatú étterem, 2 szinten. A falak fő díszítőelemei a fővárosi hidakat bemutató hatalmas fotók.
Bridges Food Bar Budapest - Külső képBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - Étlap/itallapBridges Food Bar Budapest - BelsőBridges Food Bar Budapest - BelsőBridges Food Bar Budapest - BelsőBridges Food Bar Budapest - Étel/ital