Ez a hely megszűnt!

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Bruno & Bruno Vendéglő Budapest vélemények

2013. december 23.családjával járt itt
Nem szeretem a fölényeskedő, burkoltan kioktató pincéreket. Ha én egy leves után csak egy desszertet kérek, akkor ne kérdezze meg tőlem, hogy „főételnek somlóit? ”, hanem bízza rám, hogy mit kérek. Ha csak egy desszertet eszem, akkor sincs mit kommentáljon, hanem örüljön a forgalomnak.
Kiváló 2013. július 31.barátokkal járt itt
A médiában hallottam erről az étteremről. Gondoltam egy kis könnyű ebédre kipróbálom. Mivel ,hogy csak most nyitott, még elég kevés a vendég. Maga vendégtér jó tágas ,világos, minimál design. Nekem annyira nem jön be,de gondolom,ha majd tele lesz vendéggel más lesz a hangulata.
Bruno & Bruno Vendéglő Budapest - Étel/italBruno & Bruno Vendéglő Budapest - Étel/ital